آژانس تبلیغاتی الرا

برندسازی - دیجیتال مارکتینگ - طراحی سایت - بازاریابی - تبلیغات

طراحی اپلیکیشن موبایل

گوشی های موبایل بعنوان یک ابزار هوشمند و قوی که میتوان آنها را نوعی کامپیوتر جیبی نامید، قابلیت های فراوانی را در خود جای داده اند و کاربران این دستگاه ها هر روز به دنیال کشف یک کاربرد و قابلیت جدید روی موبایل یا تبلت خود هستند.

این فناوری، زمینه ای را برای کسب و کار ها فراهم ساخته تا بتوانند با ایجاد نرم افزارها و اپلیکیشن های کاربردی تحت موبایل، کاربرانشان را از خدمات مفید خود بهره مند سازند. اپ های موبایل می توانند منافع متعددی را برای سازمان ها تامین نمایند هم از بعد مادی و هم از بعد ارتباط با مشتری و ایجاد engagement.

طراحی اپ IOS

IOS سیستم عامل موبایل ها و تبلت های شرکت اپل می باشد و ساختار اختصاصی خود برای برنامه نویسی اپ های تحت این سیستم عامل را دارد. اپلیکیشن های IOS فقط قابلیت نصب روی سیستم های اپل را دارند که دستگاه های اپل به دلیل قیمت بالاتر نسبت به سایر تلفن های همراه و تبلت ها دامنه محدودتری از کاربران را در خود جای داده است . اما با استفاده از این سیستم جامعه هدف لوکس گرایی را میتواند مورد هدف قرار دهد .

طراحی اپ اندروید

اندروید، سیستم عامل اکثر تلفن های همراه و تبلت ها است . دستگاه های شرت های سامسونگ،‌ال جی، هوآوی، شیاومی و . . . از این سیستم عامل قدرتمند که متعلق به شرکت گوگل می باشد استفاده می نمایند. اپ های قابل نصب روی اندروید نیز مشابه اپ های ios، ساختار مربوط به خودشان را در هنگام طراحی و برنامه نویسی دارا می باشند.