آژانس تبلیغاتی الرا

برندسازی - دیجیتال مارکتینگ - طراحی سایت - بازاریابی - تبلیغات

ماندگارشدن در ذهن مخاطب در فضای شلوغ تبلیغاتی موجود از تبلیغات آفلاین مانند مجلات و تبلیغات محیطی و . . . تا تبلیغات آنلاین در شبکه های اجتماعی و . . . به امری دشوار تبدیل شده است.

هچمه ی سنگین پیام های تبلیغاتی ذهن مخاطب را درگیر کرده و به سختی میتوان لا به لای انبوه این پیام ها نفوذ کرد و ماندگار شد.

طراحی موشن گرافیک

یکی از راهکارهای خلاقانه ای که چند سالی است با پدید آمدن فضای شبکه های اجتماعی و پیام رسان انتقال و انتشار آن راحت تر شده است، موشن گرافیک می باشد،

موشن گرافیک پویا نمایی ساده تری نسبت به انیمیشن های سه بعدی و سینمایی می باشد که با متحرک سازی المان های تصویری، افکت های جذاب، متحرک سازی متن ها و حتی تصویرسازی ، طراحی کاراکتر و صداگذاری، تبدیل به ابزاری اثربخش و جذاب برای انتقال پیام کسب و کار ها و سازمان ها شده است.

علاوه بر کاربردهای تبلیغاتی موشن گرافیک می توان از آن به عنوان ابزاری قوی برای حوزه روابط عمومی،‌ اطلاع رسانی و اینفوگرافی و . . . استفاده نمود.

ساخت انیمیشن تبلیغاتی

انیمیشن با ساختاری متفاوت از موشن گرافیک، گویا تر و پر محتوا تر می تواند ظاهر شود، تفاوت های اصلی انیمیشن با موشن گرافیک شامل موارد زیر می باشد :‌

  • مدت زمان طولانی تر
  • ساختار محتوایی و سناریوی قوی تر
  • قدرت مانور بیشتر در جلوه های گرافیکی و متحرک سازی
  • کاربرد، محل و نحوه انتشار
    انیمیشن ها که شامل انیمیشن های دو بعدی و انیمیشن های سه بعدی هستند، می توانند با روایت قصه ی خاصی، مخاطب را با خود همراه کنند تا جاییکه مخاطبان در برخی از انیمیشن های تبلیغاتی سریالی، منتظر قسمت های بعدی آن هستند که این ابزار قوی برای وایرال کردن پیام تبلیغاتی برند می تواند مورد استفاده قرار گیرد.