درباره ما

معرفی گروه الرا

خانه درباره ما

معرفی آژانس تبلیغاتی الرا

آژانس تبلیغاتی الرا (با نام ثبتی راهکار رشد فناوران)، متشکل از تیمی جوان و در عین حال مجرب و خلاق، تمام توان خود را در مسیر توسعه ی کسب و کارهای کشور، بعنوان مشاور و مجری طرح های برندینگ و بازاریابی، اجرای کمپین های تبلیغاتی، تولید محتوا، طراحی سایت و فروشگاه آنلاین بکار گرفته است.
کانون تبلیغاتی الرا، اقدام به ارائه پکیج کامل خدمات این حوزه کرده است تا دغدغه صاحبان کسب و کار و سازمان ها را نسبت به انتخاب پیمانکار و مشاور مناسب و تسریع کار در حوزه های بازاریابی و تبلیغات، مرتفع نماید.

ارکان جهت ساز

- چشم انداز :

گروه الرا با کسب مستمر تجربه از همکاری با برندهای به نام کشور و ثبت، تحلیل و داده کاوی داده ها و بازخورد های بدست آمده به مرجع تخصصی حوزه تبلیغات، بازاریابی و ابزارهای دیجیتال این حوزه تبدیل می شود و فعالیت های چشمگیر بین المللی خواهد داشت. همچنین این مجموعه تبدیل به کانونی برای همکاری متعهدانه نیروهای خلاق و متخصصین توانمند کشور شده و زمینه رشد و تعالی نیروی مستعد جوان را نیز فراهم می نماید.

- بیانیه ماموریت سازمانی :

خدمت رسانی بعنوان بازوی اجرای قوی در حوزه های تبلیغات، بازاریابی، فروش و دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهایی که در شرف راه اندازی هستند و همچنین عارضه یابی و بهبود عملکرد فعلی کسب و کارهای فعال در حوزه های مذکور.

- ارزش های سازمانی :

۱. تعهد و مسولیت گرایی
۲. نوآوری و خلاقیت
۳. سرعت عمل و چابکی
۴. ارائه راهکارهای اختصاص

خدمات ما

طراحی ست اداری

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه آنلاین

مشاوره راه اندازی کسب و کار های اینترنتی و استارتاپ ها

طراحی بروشور، کاتالوگ و پوستر

طراحی ست اداری

طراحی لوگو و برندبوک

برندسازی

طراحی و ساخت موشن گرافیک و انیمیشن

خدمات عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

طراحی ux و ui

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی

طراحی مارکتینگ پلن

دیجیتال مارکتینگ

ایونت مارکتینگ و برگزاری رویداد ها

تولید محتوای خلاقانه